Diety

3 ženy vypráví o podivných dietách, které zkoušely

Autor:   | 

Vypadá to, že někteří lidé zkusí úplně všechno, aby dosáhli cíle, pro který se rozhodli. Dali jsme pro vás dohromady ty nejpodivnější dietní triky, kterými se tři ženy pokoušely zbavit svých kil. Těžko uvěřit, že se to opravdu stalo.

1) Domácí detoxikační džus

„Asi před třemi lety jsem četla o úžasných čistících účincích šťávy z ovoce a zeleniny a rozhodla jsem se, že to také zkusím. Neměla jsem doma odšťavňovač, tak jsem si půjčila mámin starý mixér. Když jsem mixovala kapustu nebo špenát, nikdy se mi nepovedlo je rozmixovat úplně, takže to celé většinou končilo tak, že jsem částečně pila a částečně žvýkala ošklivou zelenou kaši. Vydržela jsem to jeden týden. Ale nezhubla jsem. Možná proto, že ta napůl rozmixovaná šťáva vypadala tak odporně, že jsem se jí častokrát ani nedotkla.”

Emma, ​​23

spenat

Zatímco se tvrdí, že šťáva čistí organismus a že je to zázrak nad zázraky, pravidelně konzumované výživné jídlo a dostatek pohybu očistí a detoxikuje váš zažívací systému stejně účinně. Konzumovat ovoce a zeleninu ve formě šťávy není lepší varianta; odšťavňovačem odebíráte potravinám cenné živiny.

2) Dieta na lžíci

„Na vysoké škole, těsně před jarními prázdninami, jsme se já a moje spolubydlící rozhodly vyzkoušet lžičkovou dietu. Spočívala v tom, že nemůže sníst nic jiného, než co se dá dát na lžíci – polévku, zmrzlinu, jogurt, pudink… Člověk by si mohl myslet, že to bude zábavné, že? Můj oblíbený příbor je přece lžíce! Ale byly to nejhorší dva týdny mého života. Místo toho, abych jedla pomalu a vychutnávala si každou lžičku nebo jedla více jídla, které jsem měla povolené, jedla jsem zmrzlinu za zmrzlinou a doslova do sebe házela každé sousto; byla jsem totiž většinu dne hladová a proto také na každého naštvaná.”

Katka, 26

lžíce

Není nic pravdy na tom, že po tekuté stravě budete více hubnout než po stravě tuhé. Pokud jíte potraviny bohaté na živiny, které vám poskytují sílu a energii, je to pro vaše tělo výborné; bez ohledu na to, jestli je můžete jíst lžící nebo ne.

3) Dietní včelí pyl

„Na škole, těsně před jarními prázdninami, jsem začala brát prášky vyrobené ze včelího pylu. Jedla jsem je a bylo to úžasné; zhubla jsem velmi rychle 5 kg! Takže jsem jich pak brala ještě víc… Ale jednoho dne se mi z ničeho nic zatmělo před očima a cítila jsem, jak na mě jdou závratě. Moje máma u mě pak našla láhev s pilulkami ze včelího pylu a zjistila, že byly vyrobeny v Číně. Okamžitě mi zakázala je dále konzumovat a já jí to slíbila. Tohle se stalo vloni. Od té doby jsem už nikdy žádné pilulky na hubnutí do pusy nedala!”

Klára, 26

bee-4-1490028-1600x1200

Enzymy ve včelím pylu fungují jako pomůcka při hubnutí, ale pokud máte problémy se žaludkem, mají minimální nebo žádný vliv. Konzumace včelího pylu vám navíc může způsobit závažnou alergickou reakci. Před konzumací podobných produktů si nejdříve zjistěte, odkud pochází a z čeho byly vyrobeny.

Také jste prováděly nějaké šílené pokusy, když jste rychle potřebovaly zhubnout?

Přidejte komentář