Diety

6 celebrit, které hubnou tím správným způsobem

Autor:   | 

Anne Hathaway, Jessica Simpson a další hvězdy se s vámi podělí o překvapivé a inspirativní důvody, proč zhubnout.

Anne Hathaway

Budujte v sobě sílu. Štíhlá hvězda Anne Hathaway rozhodně nepotřebovala zhubnout. Nedávno se však s okolím podělila o to, proč se vzdala veganství a začala se stravovat podle paleo diety. „Necítila jsem se dobře – ani zdravě, ani plná síly,” řekla o období svého veganství. Když začala natáčet film Interstellar, uvědomila si, že aby mohla nosit 20 kg skafandr, bude muset nabrat sílu, a to rychle. Když do svého jídelníčku vrátila ryby a maso, její hladina energie okamžitě stoupla a může teď vystavovat svou pevnější a vyrýsovanější postavu.

silna zena

Christina Aguilera

Zkoušejte nové věci. „Měla jsem možnost zkusit toho dost: byla jsem na vrcholu i na dně. Byla jsem příliš hubená. Příliš tlustá. A kritizovali mě za to, že jsem si prošla oběma extrémy,” prozradila Christina Aguilera časopisu Marie Claire. Když se ukázalo, že pro natáčení filmu Voice judge bude muset vypadat o hodně drobnější, pustila se do práce. Nějaký čas se věnovala jenom sama sobě a zkoušela různé nové věci. „Je úžasné vidět, co čas, který věnujeme sami sobě, zmůže; a to nejen s tělem, ale i s naší myslí a se spiritualitou. Zkoušela jsem nové druhy potravin a testovala různé typy cvičení,” uvedla pro časopis People. „Nedělala jsem to pro snížení hmotnosti ani jsem neměla potřebu držet dietu; spíše mi šlo o klid mysli, pohodu a příjemný pocit ze zdravého těla.”

Kelly Osbourne

Pracujte na své sebedůvěře. „Často jsem se na sebe dívala do zrcadla a říkala si: Já vypadám fakt strašně!” Kelly Osbourne, která bývala na předních stranách módních časopisů, dál prozradila: „Pokud potřebujete cvičit a nemáte to rádi, je to opravdu těžké. Tak jsem si z toho musela udělat zábavu. Začala jsem nosit roztomilé sportovní oblečení a používala trochu make-up. Ačkoliv to může znít dost zvláštně, opravdu mi to pomohlo, protože jsem díky tomu přestala nenávidět to, jak vypadám.“

make up

Jessica Simpson

Buďte hrdé ženy. Když Jessica Simpson na začátku minulého roku zhubla, rozhlásila to do celého světa formou novinových titulků. A nebylo to jen, aby ukázala, jak sexy vypadá, ale také proto, že mnoho lidí by se mohlo jejím bojem s váhou inspirovat. Její tvrdá práce v posilovně a silná vůle se evidentně vyplatila. „Staly se dvě úžasné věci. Moc se mi teď líbí moje tělo a také je skvělé vidět, čeho všeho je člověk schopný, bez ohledu na to, kolik kil navíc předtím má. S tím, jak teď vypadám, se opravdu cítím dobře.”

Janet Jackson

Odežeňte od sebe nemoci. Janet Jackson vždycky otevřeně mluvila o svém boji s tzv. emocionálním jezením. Před několika lety se stalo to, že jí tahle nemoc téměř ovládla a  doktoři začali mít strach, aby nezačala trpět cukrovkou. Aby si tato překrásná zpěvačka zachránila zdraví, začala spolupracovat s programem na hubnutí Nutrisystem a stala se jejich mluvčí. Prý se tak konečně naučila zásady zdravého hubnutí. „Udržet si svou hmotnost, to je otázkou rozhodnutí a vytrvalosti. Můj cíl byl cítit se zdravě a dobře sama o sobě a podařilo se mi jej dosáhnout.”

psychicke problemy

Jennifer Hudson

Změňte svůj životní styl a budete mít výsledky. Od té doby, kdy Jennifer Hudson snížila svou váhu o neuvěřitelných 40 kilo, pronásledovaly tuto překrásnou zpěvačku drby o prodělaném operativním zákroku a drastických dietách. A nejde jen o to, že si dokázala udržet svou novou váhu více než dva roky. Ona hlavně chtěla, aby lidé věděli, že je toho možné docílit  přirozeným způsobem. „Když lidé říkají, že chtějí vypadat jako Jennifer nebo že chtějí jít do posilovny a já jsem pro ně vzorem toho, jak chtějí vypadat, tak je to přece skvělá věc, ne?” odpověděla Hudson na otázku, co říká své překvapující roli modelky. „Jak se to mohlo stát? Být tak rychle úplně někým jiným…”

Přidejte komentář