Diety

8 celebrit, které se odmítly podřídit hollywoodskému standardu krásy

Autor:   | 

V Hollywoodu je těžké být jiný než hubený jak špejle. Přesto tyto celebrity, které odmítají diety, tvrdí, že pro definování své krásy mají své vlastní kosmetické standardy – a ostatním vzkazují, že si své šílenství se salátem a dietami můžou nechat.

Jennifer Lawrence

Jennifer Lawrence říká, že je v Hollywoodu tak nějak považována za „tlustou herečku”, přesto však odmítá dietu nebo cvičení:

„Během natáčení Hunger Games, když jsem jedla obří porce, jsem si už sama říkala: Přestaň jíst, tento film bude hodně sledovaný. Ale to ani náhodou! Já pořád jen: Mám chuť na něco sladkého, mám chuť na párek v rohlíku…”

Opravdu jsou lidé, kteří si myslí, že je Jennifer Lawrence tlustá? Alespoň my nic takového nevidíme. A je taky pravda, že Česká republika je od Hollywoodu hodně daleko.

diet-1-1624262-640x480

Adele

Když jeden člověk na YouTube napsal zlovolný komentář, že tato zpěvačka vypadá jako „ochutnávačka koláčů”, Adele na to reagovala, že jí takové stupidní poznámky na její osobu nevadí: „Vždycky jsem se sebou byla v pohodě. Shodila bych kila, jen pokud by má váha měla vliv na mé zdraví nebo sexuálního život. Což nemá.”

Kelly Clarkson

Americká hvězda tvrdí, že v průběhu let nabrala několik „kil štěstí” a vzkazuje těm, komu se to nelíbí, že by se raději měli zamyslet sami nad sebou:

„Nevadí mi to. Žijeme ve svobodném světě. Říkejte si, co chcete. Nikdy jsem se nestarala o to, co si lidé myslí. Pro mě je důležitější, když jsem šťastná, jistá si sama sebou a když se cítím dobře – je to prostě moje věc. A teď navíc když mám rodinu, tak prostě nepotřebuji hledat jiné přijetí.”

Christina Aguilera

Christina shodila v průběhu posledních let hodně na váze poté, co měla děti. Ale vždycky říkala, že nemá v úmyslu se zbavit svých křivek jen proto, aby se vešla do nějakého standardu krásy. Jak sama říká: „Jsem ráda, že teď mám trochu zadeček.”

Kate Winslet

Kate Winslet tvrdí, že chce mít zdravou váhu, aby byla inspirací pro další ženy, takže pro ni žádné diety neplatí.

„Nejsem žádná špejle – a také jí odmítám být. Ráda bych podpořila všechny mladé dívky, které jsou zoufalé ze svého těla, aby pochopily, že je možné, přirozené a krásné mít zdravé tvary.”

sixty-photos-1187522-638x541

Geri Halliwell

Bývalá Spice Girl říká, že její dny plné „jo-jo” diet jsou už minulostí. V dnešní době prohlašuje: „Už nebudu držet přísné diety, protože jim nevěřím. Také jsem zkoušela všechno možné, jako všichni ostatní, ale teď se konečně cítím dobře taková, jaká jsem.”

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez byla pro své křivky vždy známá. Ale ne každý je jejich fanoušek. Jednou dokonce musela vyhodit svého manažera za jeho požadavky, že by měla zhubnout!

„Byla jsem tak rozzuřená, že někdo může říci, že nesmím mít pár kil navíc – protože jsem

v žádném případě nebyla tlustá! Bylo to tak podlé a ponižující.”

Jessica Simpson

Váha Jessicy Simpson byla horkým tématem všemožných drbů určitě víc, než by si přála. Ale jako matka dvou dětí nakonec konstatovala, že s dietami a cvičením je konec: „Cítím se se sebou fajn a miluji své křivky.”

Přidejte komentář