Diety

8 tajemství celebrit se skvělým tělem

Autor:   | 

Není velkým překvapením, že některé z našich oblíbených celebrit mají v rukávu schováno pár triků, jak vypadat neodolatelně. Nicméně, některé z jejich metod jsou pro ostatní trochu nepředstavitelné. Od Kim Kardashian, která si nechala zúžit pas, až po Mirandu Kerr, která má sexy tajemství k vypnutému bříšku. Zde se dozvíte, co všechno jsou celebrity schopné podstoupit, aby dosáhli dokonalého těla.

Miranda Kerr

Bývalá modelka Victoria’s Secret Angel si nedělá žádné vrásky s tím, aby skrývala své tajemství, jak zůstat fit. Ne že bychom si stěžovali. Jejím nejlepším tipem je zatočit s nadýmavostí. S tím se vypořádává tak, že každý den sní jednu lžičku nerafinovaného kokosového oleje. Věřte tomu nebo ne, ve skutečnosti tohle dělá mnoho odborníků na výživu, kteří rovněž přísahají, že tento proces dá skvěle do pohybu trávení. (Zkuste přimíchat jednu čajovou lžičku do své krávy – je to úžasné.)

Miranda Kerr

Zbavit se nadmutého bříška tato žena zvládá dokonale, co ale břišní svaly? Kerr říká, že není nic lepšího než být neustále zaneprázdněná. „Čím více mám sexu, tím pevnější jsou moje ruce a břicho,” s tímto se svěřila minulý rok v britském magazínu GQ. „A teď, když už tolik sexu namám, moje tělo není tak dobře tvarované.”

Sophia Loren

Jako pravá italská múza miluje kultovní herečka Sophia těstoviny tak moc, že dokonce publikovala kuchařku, která byla věnována její rodné italské kuchyni (1971, In the Kitchen with love). Je tu však háček. Podle autorky knihy Dám si to, co má ona (I’ll Have What She’s Having) Rebeccy Harrington, jsou Sophiiny porce těstovin opravdu malé – asi jako zavřená pěst. To ovšem nemusí to být špatné, pokud se chceme zbavit přebytečných rafinovaných cukrů… A nakonec dostanete špagety za odměnu.

spaghetti-1318272-639x414

Liv Tyler

Nejlepší tip této nádherné herečky je tento: „Když se sprchuji, pustím si na posledních pár minut studenou vodu,” řekla v Glossu. „Kamarádka kadeřnice mi pověděla, že je to zdravé pro vlasy, protože se tím uzavírá vlasová pokožka… a vždy mi připadá, že mě to udělá o něco málo hubenější.” Dokážeme pochopit lesklejší účes, ale to druhé s pokožkou? Hmm…

Kim Kardashian

Poté, co porodila North, si Kim zúžila své břicho a hrudník nošením korzetu, čímž také započala novou senzaci zmenšování pasu, když vše nafotila na svůj Instagram. Celebrity od Jessici Alba až po Amber Rose ji následovaly a editor časopisu ELLE.com, Danielle Prescod, osobně potvrdil zeštíhlující účinky tohoto procesu.

model-1429425-639x959

Carine Roitfeld

Tato editorka a módní ikona říká, že se vyhýbá dietám celkově (řečeno jako pravá francouzská žena), ale přesto má pár vybraných nápojů, které jí pomáhají zůstat štíhlou. „O své tělo vcelku dost dbám,” řekla nedávno v módním časopise StyleCaster. „CeIý den popíjím zelený čaj a v noci si dám vodku.” A pokud jde o fitness, má ráda balet.

Halle Berry

Zatímco některé studie prokazují, že několik šálků kávy denně nastartuje metabolismus, Berry tvrdí, že jí skvěle tónují tělo. A není daleko od věci: kofein, který je obsažen v kávě, skutečně zpevňuje pokožku a dokonce se díky němu můžeme zbavit celulitidy.

black-coffee-1254800-639x623

Heidi Klum

Tato supermodelka se přidává k dalším celebritám, které opěvují metodu přírodního detoxu octem. Jedna lžička jablečného octu denně má hned několik pozitivních účinků na lidské tělo, od hubnutí, přes snížení krevního tlaku až po boj s toxiny.

Přidejte komentář