Diety

Nejdivnější hubnoucí triky celebrit

Autor:   | 

V redakci jsme si mysleli, že nás jen tak nezaskočí netradiční způsoby, jakými celebrity shazují přebytečná kila. Ale uznáváme: nejnovější trik Jennifer Hudson nám byl cizí. Štíhlá zpěvačka nedávno odhalila Yahoo! způsob, jak si udržuje svých 50 kilogramů, které si vysloužila v době, kdy dělala mluvčí společnosti Weight Watchers. Místo toho, aby dnes ztrácela čas počítáním kalorií, dělá nepořádek. „Házím lívanci po pokoji! Už se nenechám jídlem rozhodit ani zastrašit.“

Uznáváme – tím, že byste házeli svoji snídani po podlaze, byste zaručeně snížili příjem sacharidů, ale opravdu to nepovažujeme za chytrou hubnoucí strategii.

Jennifer nás donutila se zamyslet. Jaké jsou další zvláštní způsoby shazování nechtěných kilogramů, kterým celebrity byly (nebo jsou) věrné? Tady jich máte sedm!

1) Beyonce

V roce 2006 se Beyonce potřebovala dostat do formy kvůli roli ve filmu Dreamgirls a zvolila si pro to poměrně radikální metodu. Nějakou dobu byla věrná tekuté dietě, díky které konzumovala spousty citronové vody s kajenským pepřem. V roce 2013 pak spolu se svým manželem, kterým je rapová superstar Jay Z, vyzkoušeli veganskou dietu. Vydrželo jim to 22 dní a všechno zodpovědně a detailně dokumentovali na Instagramu. To, jestli se zapojila i jejich dcera Blue Ivy, nám není známo.

voda s citronem

2) Marilyn Monroe

Marilyn Monroe začínala každý den se dvěma syrovými vejci rozkvedlanými v teplém mléce. Marilyn vynechávala oběd a pak si na večeři dala povařené játra, steak nebo jehněčí a 5 mrkví. Večeři ukončila dekadentním horkým dezertem. Ačkoliv si o Vánocích mile rádi vychutnáme vaječný koňak, nejsme si jistí, jestli bychom dokázali zpracovat syrovou verzi Marilyn hned po ránu.

3) Megan Fox

Aby se po porodu dostala Megan Fox do původní formy, vzdala se všech sacharidů. „Vynechala jsem všechen chleba a další sacharidy. Žádné krekry, preclíky, chipsy. Nic nezdravého,“ přiznala Megan nedávno. Myslíte, že to nemyslela vážně? „Nejhorší věc, kterou svému tělu dopřeji, je káva, kterou si dávám jen jednou denně,“ dodává herečka.

kavova zrna

4) Jessica Alba

Jessica Alba přiznala, že aby se mohla chlubit stejným vypracovaným tělem, jaké měla před dvěma dětmi, používala korzet. „Tři měsíce jsem dnem i nocí nosila dvojitý korzet,“ řekla časopisu. „Bylo to poměrně brutální a asi by to každý nezvládl.“ Většina expertů ovšem vyjadřuje znepokojení, že spoléhání se při hubnutí na korzet může způsobit vážné a permanentní škody.

5) Natalie Portman

Černá labuť Natalie Portman zhubla kolem 10 kilo, aby ve své roli vypadala jako skutečná baletka. Následně přiznala, že jedla jenom mandle a mrkve a svoje štíhlé tělo baletky si udržela déle než rok, protože se chtěla dostat co nejvíc do role.

mandle

6) Madonna

Světoznámá zpěvačka a ikona Madonna prý následuje lunární dietu – to znamená, že si plánuje jídla podle fází měsíce. Prý by se tímto způsobem mělo podařit zhubnout i tři kilogramy v jedné 24hodinové fázi diety. Tato teorie ale není zrovna věrohodná a pravdivá – je pravděpodobnější, že je pokles kilogramů způsobený ztrátou vody, která se ale brzy vrátí.

7) Elle Macpherson

V 50 ti letech vypadá Elle Macpherson stále úžasně! Jak to dělá? Alkalickou dietou! Modelka se svěřila, že spoléhá na zelenou sílu a že se její jídelní plán skládá hlavně ze zeleniny, trochy ryb, mála bílkovin a žádné kávy ani alkoholu. Ono za tím, že se jí přezdívá „The Body“ (tj. Tělo), pochopitelně něco bude!

Přidejte komentář