Diety

Nejlepší diety podle celebrit

Autor:   | 
  1. Miley Cyrus

Pro začátek je potřeba říci, že Miley nikdy netrpěla nadváhou. Tato přirozená kráska měla vždy zdravou váhu, ale když se rozhodla vysadit ze stravy lepek, údajně shodila 9 kg. Zapřísahá se, že neměla v úmyslu zhubnout, svůj nový jídelníček ovšem považuje za užitečný pro zdraví.

brown-rice-1318227-639x426

  1. Drew Carey

Americký herec Drew Carey prošel mnoha změnami životního stylu a nyní se těší na takové věci jako ranní posilování a zdravá snídaně. Málem bychom ho ani nepoznali. Poté, co shodil téměř 50 kg, je v nejlepší formě svého života.

  1. Kelly Osbourne

Coby dcera slavného Ozzyho byla zpěvačka Kelly Osbourne v centru pozornosti už od dětství. Vyrůstala na očích celému světu a musela čelit velkému množství kritiky, která se týkala třeba jejího vzhledu. Rozhodla se postavit se k celé věci aktivně a skoncovala se svým zlozvykem řešit nepříjemné emoce jídlem. Začala také pravidelně cvičit a přestala pít sladké sycené nápoje.

  1. John Goodman

Johna Goodmana jsme si zamilovali jako vysokého a objemného chlapíka, kterým byl po většinu své kariéry. Nikdy by nás nenapadlo, že shodí 45 kg a bude vypadat jako úplně nový člověk. Jeho agent nedal k dispozici mnoho detailů, ale povídá se, že herec zhubnul jednoduchým způsobem, prostě omezil kalorie, začal si vybírat zdravější potraviny a pravidelně cvičit. To je ta pravá cesta, Johne, jsi pro nás inspirací.cinka

  1. Jennifer Lopez

Jennifer Lopez vždy měla pěkně zaoblené tělo a v roce 2008 jí přibylo velké bříško, když čekala dvojčata. Po porodu měla oproti své normální váze 20 kg navíc. Nicméně se díky dietě a pravidelnému cvičení postupně dostala na svou cílovou váhu a od té doby je spokojená. Říká, že se přestala tolik starat o to, jak vypadá její tělo, a rozhodla se, že je pro ni důležitější soustředit se na to, aby byla dobrou mámou, než mít „hollywoodské tělo“. Za to Jennifer tleskáme.

  1. Josh Peck

Když hubnul Josh Peck, mohli jeho proměnu všichni sledovat, protože byl hvězdou oblíbeného sitcomu Drake a Josh. Řekl k tomu, že se rozhodl zhubnout a lépe se o sebe starat, aby byl lepším vzorem pro svoje fanoušky. To se nám moc líbí. Pravidelně cvičí, udržuje pod kontrolou velikost svých porcí a snaží se vybírat si zdravé jídlo.

ovoce-3

  1. Jennifer Love Hewitt

Jennifer nikdy nebyla opravdu tlustá. Když na ni ale začala média dorážet kvůli tomu, jak vypadá, rozhodla se zavřít kritikům ústa tím, že se začala ke svému tělu chovat lépe a shodila několik konfekčních velikostí s pomocí posilovacích strojů jako Ab Circle.

Přidejte komentář