Diety

Pečlivě vypracovaná dieta trenéra celebrit, Tonyho Hortona

Autor:   | 

Tony Horton je již dlouho jednou z nejznámějších tváří amerického fitness. Je také zakladatelem P90X, jednoho z nejúspěšnějších domácích tréninkových programů všech dob. Nicméně Tony se nijak nesnaží skrývat, že nejen ve fitness, ale i pro hubnutí a správou životosprávu obecně, je velmi důležitý právě způsob stravování.

Dieta celebrit

Časopis Business Insider mu tedy položil otázku tzv. za milión: Co jíte vy sám, Tony?

Mluvili s ním kolem poledne a tohle je jeho odpověď na to, co jedl a co dalšího se ten den chystal jíst: „Dnes ráno jsem měl míchaná vejce s kuřecím párkem, plátek avokáda, a tence krájený parmezán s trochou papriky a cibule. Jako polední svačinu jsem si dal hrst pistácií, pekanových ořechů, mandlí, kešu. K obědu budu mít burrito plněné hnědou rýží, grilovanou paprikou, kuřecím masem a avokádem a v bezlepkové tortile. Večer budu mít pak kousek lososa, spoustu brokolice, trochu quinoi a velký salát z kapusty, kterou sice úplně nevyhledávám, ale vždy si ji zasypu bazalkou, takže chuť kapusty už není tak výrazná. Pak k tomu přidám trochu borůvek nebo jahod, pár malých cherry rajčátek a trochu červené cibule v balsamikovém dresinku. A pak bude následovat starý dobrý a nádherný, bezlepkový čokoládový koláček. Protože víte, i já jsem člověk. Dívám se na dezerty jako na jídlo za odměnu.”

smooooothie-1525770-639x852

„Když to shrneme, měl jsem zdravou a jednoduchou snídani a dokonce i zdravou svačinu. Obvykle si v průběhu dne dám i malý koktejl s borůvkami, jahodami, proteinovým vegan práškem a přidám i pár kešu, aby to vše bylo trochu krémové. Takže budu mít svá 3 jídla, k nim svačinu, dám si svůj oblíbený shake a na závěr i sladkou tečku – čokoládovou sušenku či menší kousek citrónového koláče. To je má odměna za celý den. Bohužel většina lidí jí přes den spíš odpadky a pak si navrch přihodí i dezert a diví se, proč mají cévní mozkovou příhodu nebo srdeční infarkt v 52.”

Přidejte komentář