Hubnutí

Zázračný krém proti celulitidě

Autor:   | 

Celulitida, rovněž známá jako pomerančová kůže, je způsobená poškozením vláknité pojivové tkáně podkoží prorůstající tukovou tkání, což se na povrchu těla projevuje nevzhlednými váčky a výstupky nejčastěji v pánevní oblasti, na dolních končetinách a břiše. Vyskytuje se u většiny žen, které mají za sebou pubertální roky.

Snad každá žena ví, že je celulitida noční můra a chce se jí vyhnout.

butterfly-eating-1574724-639x549

Podívejte se proto na tento úžasný scrub (speciální krém obsahujícím hrubé částečky), který pomůže zredukovat množství celulitidy na vašich nohou, zadečku i stehnech. Jestli se domníváte, že trpíte silnou celulitidou, tento scrubový pomocník na vás možná nezafunguje tak efektivně. Pokud chcete maximalizovat výsledky této metody, používání scrubu zkombinujte s výživným jídelníčkem, cvičením a masážemi.

Zajímá vás, jak s celulitidou zatočit přírodní cestou? Tak tady to je!

Zázračný tělový scrub doktora Oze

  • 1 hrnek cukru (bílého, třtinového)
  • 5 polévkových lžic pomleté kávy
  • ¼ hrnku mandlového nebo extra panenského olivového oleje
  • 1 čajová lžička mátového extraktu
  • 1 čajová lžička vanilkového extraktu

Všechny suroviny dejte dohromady a dobře promíchejte. Scrub aplikujte na vámi zvolenou část těla, pak jej rozmažte a masírujte. 5-10 minut ho nechte působit a pak smyjte horkou vodou.

butterfly-1403392-640x428

Leč se to může zdát podezřelé a neuvěřitelné, tento scrub je učiněný přírodní zázrak. Zbavíte se díky němu odumřelých kožních buněk a prokrvíte masírovanou oblast. Když na něj nezanevřete v dlouhodobém časovém horizontu, můžete se těšit na minimalizaci viditelné celulitidy, zmizení křečových žil a urychlené hojení jizev.

A kromě toho z něj může být i skvělý, s láskou vyráběný dárek. Stačí smíchat pár dostupných surovin, dát je do hezké skleněné nádoby a ovázat mašlí. Kamarádce nebo mamince udělá určitě velkou radost!

Přidejte komentář